Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177892

Professionaalne sekretär kinnisvaraarendusettevõttesse

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhitööülesanneteks:
* Kontori administratiivtöö professionaalne teostamine- dokumentatsiooni pidamine, telefonikõned, üldine administratiivne tegevus, hotellid, lennud, konverentside korraldus, üldine juriidiline paberivormistus ja mõningate lepingute koostamine;
* Kohtumiste ettevalmistamine, nendel toetamine, protokollimine;
* Tagab protsesside toimimise, dokumendi halduse, back-up süsteemi, kviitungite liikumise ja muude kontrollsüsteemide toimimise;
* Suudab toetada vajadusel juhatust;
* Suhtleb vajadusel rahvusvaheliselt väliste kontoritega ja tagab informatsiooni liikumise.

Ootused kandidaadile

* Professionaalne karjäär sekretärina vähemalt 10 aastat;
* Professionaalne ja diplomaatiline kommunikatsiooni pidamise oskus;
* Väga head administratiivsed oskused;
* Hea keelte oskus: eesti keel, inglise keel ja vene keel, nii kõnes kui kirjas;
* Hea tõlkimise oskus: Inglise-Eesti-Inglise (ja/või Vene keel);
* Hea arvuti kasutuse oskus (MS Office, Internet);
* Tunneb kontoris kasutatavaid töövahendeid;
* Esmased teadmised raamatupidamises on heaks eelduseks;
* Oskus kliendiga suhelda, ka probleeme lahendada;
* Oskab olukorrale reageerida, ise lahendusi leida.
Soovituslik:
* B-kategooria autojuhiload;
* elukoht Viimsi lähedal.

Ettevõte pakub

* Võimalust töötada edukas rahvusvahelises ettevõttes;
* Saada häid erialaseid kogemusi;
* Toetavat ja töökat meeskonda;
* Kõiki tööks vajalikke töövahendeid.

Lisainfo

Ettevõtte on Oxford Management OÜ. Ettevõtte kodulehe leiad siit: www.oxfordmanagement.eu

Tööpakkumise number
#177892