Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #620875

Professionaalne roomikekskavaatorijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pinnase- ja kaevetööd roomikekskavaatoriga erinevatel välistorustike ehitusobjektidel üle Eesti.

Nõudmised kandidaadile

Valmisolek töötamiseks üle Eesti
Vähemalt 3-aastane töökogemus roomikekskavaatori juhina välistorustike ehitamisel
Tehniline taip ning mehhanismide tundmine
Ausus, täpsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd
Kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid
Töötasu 10 eur/h
Lisainfo: urbe(at)wesico.ee

Tööpakkumise number
#620875

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2019

Wesico Project OÜ on Eesti kapitalil põhinev üks Eesti suurimaid välisvõrkude ehitajaid, mis on tegutsenud juba üle 15 aasta Eesti ehitusturul. Välisvõrkude osakonna põhiülesandeks on vee-, kanalisatsiooni- ja gaasitorustike välisvõrkude ehitamine, kanalisatsioonipumplate paigaldamine ning sadeveesüsteemide ehitamine ja renoveerimine.

Lisaks teostame ka teeehitustöid: sealhulgas ehitame teede konstruktsioone, teostame pindamis- ja asfalteerimistöid.

Vaata rohkem