Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53593

Professionaalne lõhkaja(kaljud)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

KIIRE!! Soome maaparandusfirma otsib professionaalset lõhkajat, kellel on töökogemus kaljude lõhkamisel

Ootused kandidaadile

Töökogemus antud alal
Soome või inglise keele oskus suhtlustasandil
Valmisolek kiireks tööleasumiseks

Ettevõte pakub

Elamist ja tööleasumist firma poolt
Korralikku töötasu (kokkuleppel)
Ametlikku töölepingut kõigi sotsgarantiidega
Heale töömehele pikaajalist töölepingut koos kaasnevate soodustustega( palgatõus, komandeeringud jne)
Vahendustasu ei nõuta

Lisainfo

TOMONK OÜ on rahvusvaheline tööjõuvahendusfirma, mis pakub inimestele ametlikku töötamisvõimalust Soomes. CV võite saata ka meie mailiaadressile.

Tööpakkumise number
#53593

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. november 2005
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2005

CVKeskus.ee klient

Tööjõuvahendus Soome
Ametlikud töölepingud
cv.tomonk@hot.ee
www.tomonk.com

Vaata rohkem