Värsked tööpakkumised

Professionaalne kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 174309

Tööpakkumise number

174309

Töö kirjeldus

UNIC Job otsib Oslost 30-minutilise sõidu kaugusel asuvasse konverentsi- ja äriklassihotelli**** kvalifitseeritud ja kogenud kokka.

NB! Tööle asumine ühe nädala jooksul. Tööperiood kuni 26.06.2009, võimalusel lepingu pikendamine peale suveperioodi. 04.-13.04.2009 puhkus.

TÖÖÜLESANDED:
Hommiku-, lõuna- ja õhtusöögi valmistamine konverentsi- ja äriklientidele, peamiselt buffet, kuid ka a la carte.

Nõudmised kandidaadile

Erialane haridus ja haritus
Hea inglise keel suhtlustasandil
Eelnev töökogemus kõrgtasemelises hotellis või restoranis

MÄRKSÕNAD:
iseseisvus, puhtusearmastus, kiirus ja täpsus, usaldusväärsus ja lojaalsus, kvaliteeti hindav, efektiivsus, positiivne ellusuhtumine ja võime töötada väga kiiretel perioodidel, teenindus- ja suhtlemisvalmidus, meeskonnatööoskus, huvi uute toitude ja toodete trendide vastu

Kui Sa tunned, et "see oled Sina" ja Sul on kogemusi mõnes eelpool loetletud valdkonnas, siis palun võta meiega ühendust! Meil võib Sinu jaoks olla huvitav tööpakkumine!

Ettevõte pakub

PAKUME:
Häid töötingimusi
Võimalust õppida tundma uut toidukultuuri ning kohtuda antud valdkonnas uute inimestega
Tasuta reisi Norrasse ja tagasi Eestisse
Tööõnnetuskindlustust
Netto kuupalka 12000 NOK
Tasuta toitlustust
Tasuta majutust

Lisainfo

Lisainformatsiooni ja võimaluse otse kandideerimiseks leiate meie koduleheküljelt www.unicjob.ee

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2009

UNICJOB on 2004. aastal loodud ja Eestis registreeritud rahvusvaheline tööjõurendi ettevõte. Meie tegevussuund on tööjõu leidmine heatasemelistesse Norra kuurorthotellidesse hotelliteenindaja, ettekandja, koka, administraatori jpt. ametikohtadele.