https://www.cvkeskus.ee/37771

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Production process engineer

CV MARKET´S CLIENT

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37771

Tööpakkumise number

37771

Job Description

The position is within our division producing seatbelts for some of the most safety conscious car manufacturers in the world. The unit is working in tight connection with the Autoliv facility in Vårgårda where the main development and customer related activities are handled.
Briefly the job consists of:
• Preparation of our production process for new products
• Daily continuous improvement of current process
• Development and updating existing production process for new products
• Analyzing production process breakdowns
• Analyzing total efficiency including equipment efficiency, labour efficiency and make improvements of the whole process towards effective work
• Educating/training production staff about process and working methods
• Preparation calculations of profitability of investments


Requirements

We believe that the job requires beneath mentioned skills:
• Language
Estonian
English
Russian
• Education
Mechanical Engineering (MSc or BSc)
• Work experience
Preferably
• Computer skills
Office package
• Other skills
Analytical
Teamwork oriented
Able to take own initiative/ Self-driven
An own “clockspring”, good ability to drive issues by her-/himself
Good in communication
Taking own responsibility


Company offers

For the right candidates we can offer a challenging work in a continuously developing unit in a global company where there are high demands on both organisation and individual. Training will be provided the field of production engineering locally as well as in Sweden.
Salary will be set according to competence, previous professional experience and the result of work.


Location:
Tallinn, Harjumaa
Job type:
full-time, employee
Expiration date:
23. detsember 2004
Published:
23. november 2004

CV MARKET´S CLIENT

Norma asutati 1891. aastal Paldiskis plekitööstusena. Kuni 1973. aastani olid plekitooted koos laiatarbekaupade ja mänguasjadega Norma peamised tootegrupid. Alates 1973. aastast on Norma põhitooteks olnud autoohutusrihmad.

Alates 1999. aastast kuulub AS Norma rahvusvahelisse kontserni Autoliv Inc. Autoliv AB omab 51% AS Norma aktsiatest. AS Norma peamine turg on Venemaa. Suuremad kliendid on AvtoVAZ, GAZ, Izhmaz, UAZ jt. AS Norma on aktiivselt suurendanud oma turuosa Lääne suunal, kus peamisteks klientideks on Autoliv, Saab Automobile AB, Karosa, Iris Bus France, Van Hool N.V. jt.

AS Norma on kontsern, mille emaettevõte AS Norma põhitegevuseks on autodele turvasüsteemide ja detailide valmistamine, nende müük ning põhitegevusega seonduvate arendustööde teostamine. Põhitootmise tarbeks kasutatavad tehnoloogiad on metallitöötlemine, plastivalamine ja detailide galvaaniline katmine. AS Norma kontserni kuulub 2 tütarettevõtet: AS Tööriistavabrik ja Norma-Osvar ZAO. AS Tööriistavabrik tegevusalaks on rakiste s.o. stantside ja plastmassi survevaluvormide projekteerimine, valmistamine ning remontimine. Venemaal asuv tütarettevõte Norma-Osvar ZAO on ohutusrihmade koostamise ja müügivahendus firma Venemaa autotehastele.

AS Norma kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud ISO9001/QS9000 nõuete kohaselt. Kogu toodang vastab rahvusvahelistele nõuetele ja on sertifitseeritud Euroopa tunnustatud katsekeskustes. AS Norma keskkonnajuhtimissüsteem on sertifitseeritud keskkonna standardi ISO 14001 nõuete kohaselt. AS Norma lähiaastate arenguteeks on teha investeeringuid tehnoloogiasse, et müüa Autoliv-i tooteid Venemaal praegu toodetavatele ja tulevastele automudelitele. Strateegiliseks esmärgiks on seatud säilitada turupositsioone Venemaa autotööstuses, suurendada müüki lääne klientidele ja tõsta efektiivsust tootmises.