https://www.cvkeskus.ee/37765

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Product maintenance engineer

CV MARKET´S CLIENT

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37765

Tööpakkumise number

37765

Job Description

The position is within our division producing seatbelts for some of the most safety conscious car manufacturers in the world. The unit is working in tight connection with the Autoliv facility in Vårgårda where the main development and customer related activities are handled.
Briefly the job consists of:
• Preparing and following design changes implementation plans initiated from customer or internally
• Drawing changes initiated from customer or internally
• Analyze products/components deviations effect to quality level
• Propose improvements on products
• Taking part in Engineering change projects
• Educate staff about products design
• Interface with Design Engineers and others who are making Engineering Changes.
• Be link between the design database and production database (drawings etc).


Requirements

We believe that the job requires beneath mentioned skills:
• Language
Estonian
English
• Education
Mechanical Engineering (MSc or BSc)
• Work experience
Preferably but not demand
• Computer skills
Office package
Experience from CATIA or other CAD software
• Other skills
Analytical
Teamwork oriented
Able to take own initiative/ Self-driven
An own “clockspring”, good ability to drive issues by her-/himself
Good in communication
Taking own responsibility


Company offers

For the right candidates we can offer a challenging work in a continuously developing unit where there are high demands on both organisation and individual. Extensive training will be provided the field of product maintenance engineering in Sweden.


Location:
Tallinn, Harjumaa
Job type:
full-time, employee
Expiration date:
23. detsember 2004
Published:
23. november 2004

CV MARKET´S CLIENT

Norma asutati 1891. aastal Paldiskis plekitööstusena. Kuni 1973. aastani olid plekitooted koos laiatarbekaupade ja mänguasjadega Norma peamised tootegrupid. Alates 1973. aastast on Norma põhitooteks olnud autoohutusrihmad.

Alates 1999. aastast kuulub AS Norma rahvusvahelisse kontserni Autoliv Inc. Autoliv AB omab 51% AS Norma aktsiatest. AS Norma peamine turg on Venemaa. Suuremad kliendid on AvtoVAZ, GAZ, Izhmaz, UAZ jt. AS Norma on aktiivselt suurendanud oma turuosa Lääne suunal, kus peamisteks klientideks on Autoliv, Saab Automobile AB, Karosa, Iris Bus France, Van Hool N.V. jt.

AS Norma on kontsern, mille emaettevõte AS Norma põhitegevuseks on autodele turvasüsteemide ja detailide valmistamine, nende müük ning põhitegevusega seonduvate arendustööde teostamine. Põhitootmise tarbeks kasutatavad tehnoloogiad on metallitöötlemine, plastivalamine ja detailide galvaaniline katmine. AS Norma kontserni kuulub 2 tütarettevõtet: AS Tööriistavabrik ja Norma-Osvar ZAO. AS Tööriistavabrik tegevusalaks on rakiste s.o. stantside ja plastmassi survevaluvormide projekteerimine, valmistamine ning remontimine. Venemaal asuv tütarettevõte Norma-Osvar ZAO on ohutusrihmade koostamise ja müügivahendus firma Venemaa autotehastele.

AS Norma kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud ISO9001/QS9000 nõuete kohaselt. Kogu toodang vastab rahvusvahelistele nõuetele ja on sertifitseeritud Euroopa tunnustatud katsekeskustes. AS Norma keskkonnajuhtimissüsteem on sertifitseeritud keskkonna standardi ISO 14001 nõuete kohaselt. AS Norma lähiaastate arenguteeks on teha investeeringuid tehnoloogiasse, et müüa Autoliv-i tooteid Venemaal praegu toodetavatele ja tulevastele automudelitele. Strateegiliseks esmärgiks on seatud säilitada turupositsioone Venemaa autotööstuses, suurendada müüki lääne klientidele ja tõsta efektiivsust tootmises.