2023-08-23 14:48:55

Продавец-консультант

CVKeskus.ee klient

Описание работы

Black Star Wear ждёт в свой крутой коллектив продавца-консультанта.
«Black Star» - это больше, чем работа. Это стиль жизни. Присоединяйся к нашей команде!
Если ты командный игрок, то мы единственные, с кем ты сможешь реализовать свои цели.

ОБЯЗАННОСТИ:
• консультация покупателей магазина по представленной коллекции одежды
• подбор луков для покупателей
• довес товара
• дружелюбное общение с клиентами, открытость в общении
• поддержание чистоты в торговом зале и порядка на рабочем месте
• осуществление предпродажной подготовки товаров
• контроль за сохранностью товара
• участие в оформлении витрин и зала магазина
• работа на кассе

Black Star Wear otsib oma meeskonda müügikonsultanti!
Black Star on midagi enamat, kui lihtsalt töö. See on ilustiil! Liituge meie meeskonnaga!
Kui oled TEAMPLAYER, siis oleme ainsad, kellega saate oma eesmärke saavutada.

KOHUSTUSED:
• Ostjate nõustamine esitatud rõivakollektsiooni osas
• Ostja „look-i“ koostamine
• Kauba väljapanek saalis

• Lahke suhtlemine klientidega, avameelsus

• Kaupluse puhtuse ja oma töökoha korra säilitamine
• Kaupade müügieelne ettevalmistamine
• Vitriini ja saali sisekujundus
• Töö kassaaparaadiga-ja kassaprogrammiga

Требования к кандидату

ТРЕБОВАНИЯ:
• владение свободным разговорным эстонским языком
• трудолюбие и коммуникабельность
• ответственное отношение к обязанностям и коллективу
• заинтересованность в "продажах", нацеленность на результат
• возможность работать полный рабочий день (плавающие выходные)
• креативность, стрессоустойчивость, целеустремлённость, энергичность, пунктуальность
• приветствуется опыт работы в розничной торговле
• приветствуется знание рынка фэшн- индустрии

NÕUDED:
• Eesti keele oskus heal või väga heal tasemel
• Töökus ja seltskondlikkus
• Võimalus töötada täistööajaga, graafiku järgi

• Huvi müügieesmärkide jõudmisele, tulemustele orienteeritud

• Kreatiivsus, vastutustundlikkus, sihikindlus, hea stressipidavus, aktiivsus, punktuaalsus
• Jaemüügi kogemus on teretulnud
• Teadmised moetööstuse turust on teretulnud

Фирма предлагает

УСЛОВИЯ:
• молодой дружелюбный коллектив, без интриг и подсиживаний, где каждый с уважением относится друг к другу.
• для самых успешных и целеустремлённых - бесплатное обучение у московских специалистов международного уровня
• бесплатное посещение всех концертов артистов лейбла «Black Star»
• встречи с артистами лейбла «Black Star» на автограф- сессиях в магазинах «Black Star Wear»
• достойная конкурентоспособная зарплата и возможность зарабатывать

TÖÖTINGIMUSED:
• Noor sõbralik meeskond, ilma intriigideta, kus kõik austavad üksteist.
• Kõige edukamatele ja motiveeritumatele - tasuta õpingud Moskva maailmaklassi spetsialistidelt

• Tasuta sissepääs kõikidele „Black Star“ kontsertidele
• Kohtumised „Black Star“ artistidega autogrammi sessioonidel Black Star Wear kauplustes
• Korralik konkurentsivõimeline palk