https://www.cvkeskus.ee/634411

Данная вакансия архивирована

Посмотрите новые вакансии в Вашей области!

Новые вакансии
Номер вакансии #634411

Продавец автозапчастей / Autovaruosade müügikonsultant

Клиент CVKeskus.ee
Нарва, Ида-Вирумаа
Объявление истекло

Описание работы

Ищем в наше новое представительства в Нарве энергичного, общительного, уверенного в себе и с хорошими техническими знаниями продавца автозапчастей/складского работника. Основными рабочими задачами будет поиск и продажа запчастей, а так же приём товара на склад.

Otsime meie uue müügiesindusse energilist, suhtlemisaldist, enesekindlat ja hea tehnilise taibuga autovaruosade müügikonsultanti/laomeest. Põhilisteks tööülesanneteks on meie tootevalikus olevate toodete müük klientidele ning sissetuleva kauba vastuvõtt.


Требования к кандидату

Вы нам подходите, если у Вас есть технические знания, если имеется опыт работы в секторе обслуживания клиентов, у Вас есть интерес к автомобилям и всему, что с этим связано. Вас характеризуют, как точного, открытого к общению, устремлённого, самостоятельного и способного на принятия решений человека с умением планировать своё рабочее время. Для успешного кандидирования необходимо знание эстонского и русского языка, полезно будет знание других иностранных языков (технические каталоги на разных языках). Не лишним будет наличие водительских прав Б-категории.

Sobid kandideerima, kui omad head tehnilist taipu, kui eelnevat on töökogemust müügivaldkonnas, tunned huvi autode ja sellega seonduva vastu. Sind iseloomustab täpsus, avatud suhtlemine, hea pingetaluvus, iseseisvus, saavutusvajadus, vastutusvõime ja kohusetunne ning oskus oma aega planeerida. Edukaks kandideerimiseks on vajalik eesti ja vene keele oskus. Kasuks tuleb võõrkeelte oskus suhtlustasandil ning võime töötada erinevate võõrkeelsete erialaste arvutiprogrammidega. Hea oleks B-kategooria juhilubade olemasolek.


Фирма предлагает

С нашей стороны предлагаем интересную и разнообразную работу в успешной и быстроразвивающейся фирме, дополнительные обучения, современные и удобные рабочие инструменты, дружелюбный коллектив, а также стабильное рабочее место.

Pakume vaheldusrikast ja huvitavat tööd arenevas ning edumeelses ettevõttes, täiendkoolitusi, kaasaegseid töövahendeid, väga head töökeskkonda ja kindlat töökohta stabiilse sissetulekuga.


Tööpakkumise number
#634411

Место нахождения:
Нарва, Ида-Вирумаа
Вид работы:
полная занятость
Дополнительная информация:
постоянная
Окончание конкурса:
6 февраля 2020 г.
Добавлено:
8 января 2020 г.

Клиент CVKeskus.ee

Balti Autoosad AS on Baltimaade suurimaid autovaruosade maaletoojaid ja hulgimüüjaid. Meie emafirma Koivunen OY on Soomes tegutsenud aastast 1927.
Balti Autoosad AS on loodud 1992. aastal, aktiivset tegutsemist Eesti varuosaturul alustasime 1995.aastal.

Посмотреть всё

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Продавец автозапчастей / Autovaruosade müügikonsultant
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!