2023-08-23 14:48:55

PRODANCE MTÜ

http://www.prodance.ee

Tööpakkuja tutvustus

´´Tantsuga läbi elu``
Showtantsu trennid ja iluvõimlemine erinevas vanuses lastele võimaldavad aega veeta lõbusalt ja aktiivselt. Tantsutrenn ja kehaline liikumine on lapsele kasulik nii vaimselt kui füüsiliselt, tagades kehas ja meeltes tervisliku tasakaalu. Tantsutrennides arendame painduvust, koordinatsiooni ja vastupidavust. Pakume võimalust osaleda eratreeningutes ning kasutame ka uudset mobiilse personaaltreeningu võimalust. Meie tantsustuudiol on filiaalid üle terve Eesti. ProDance teeb koostööd mitmete koolide ja lasteaedadega üle Harjumaa, kus toimuvad samuti lastele showtantsu, cheerleadingu, akrobaatika & iluvõimlemise treeningud.

Prodance Tantsukooli halduspoliitika:

Töötajate arendamine: investeerime oma treeneritesse ja töötajatesse, pakkudes pidevat koolitust ja võimalusi professionaalseks kasvuks. Usume, et õnnelik ja motiveeritud meeskond on meie edu jaoks hädavajalik.

Õppekava uuendus: püsime tantsuhariduse esirinnas, uuendades ja laiendades pidevalt oma õppekava. Kohandume esilekerkivate suundumustega et pakkuda oma õpilastele parimaid õppimiskogemusi.

Vanemate kaasamine: soodustame vanemate kaasamist ja avatud suhtlemist. Usume, et vanemad on lapse edu lahutamatu osa ning pakume vanematele ressursse ja võimalusi oma lapse tantsu teekonnal osalemiseks.

Haldame oma ressursse heaperemehelikult, et tagada meie ettevõtte pikaajaline jätkusuutlikkus. See hõlmab vastutustundlikku eelarvestamist, investeeringuid rajatistesse ja seadmetesse ning usaldusväärset finantsplaneerimist.

Tagasiside ja täiustamine: otsime aktiivselt õpilastelt, vanematelt ja töötajatelt tagasisidet, et oma programme ja teenuseid pidevalt täiustada. Hindame kõigi sidusrühmade panust ja kasutame seda positiivsete muutuste edendamiseks.

ProDance Tantsukool ei ole ainult tantsu- ja võimlemiskool; see on koht, kus lapsed saavad liikumise jõul lõbutsedes areneda, õppida ja kasvada. Oleme pühendunud oma missioonile, visioonile ja väärtustele kõiges, mida teeme, ning ootame innustada järgmise põlvkonna tantsijaid ja võimlejaid.

PRODANCE MTÜ tööpakkumised