Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156336

Probleemkrediidi jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juristi peamisteks ülesanneteks on:

  • võlamenetlejate ja teiste pangatöötajate nõustamine probleemsete laenude ja liisingu küsimustes;
  • lepingu sõlmimise järgne juriidiline nõustamine liisingualastes küsimustes;
  • panga esindamine kohtus ja pankrotimenetlustes.

Ootused kandidaadile

Kandidaatidelt ootame:

  • kõrgharidust õigusteaduste akrediteeritud õppekava alusel;
  • eesti keele oskust kõrgtasemel, vene keele oskust suhtlustasandil;
  • eelnevat töökogemust juristina, sh. kohtukogemust;
  • väga head koostöö- ja läbirääkimisoskust;
  • proaktiivsust ja iseseisvust tööülesannete lahendamisel;
  • avatud suhtlemist ja tulemustele orienteeritust.

Ettevõte pakub

Pakume:

  • huvitavat tööd professionaalses meeskonnas;
  • häid erialaseid koolitusvõimalusi;
  • võimalust areneda eneseteostust pakkuvas rahvusvahelises ettevõttes;
  • positiivset töökeskkonda;
  • võimalust kaasa lüüa krediidi valdkonda reguleeriva õiguse arengus Eestis.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 06. juulil saata oma CV läbi CV Keskuse keskkonna või täita personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee > Hansapangast > Tulge tööle Hansapanka > Kõik töökuulutused > Jurist (Tallinn)

Tööpakkumise number
#156336

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2008

AS Hansapank juriidiline osakond nõustab õigusalastes küsimustes kõiki panga struktuuriüksuseid. Otsime oma probleemkrediidi valdkonda

juristi.

Vaata rohkem