Värsked tööpakkumised

Probleemkrediidi jurist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 156336

Tööpakkumise number

156336

Töö kirjeldus

Juristi peamisteks ülesanneteks on:
• võlamenetlejate ja teiste pangatöötajate nõustamine probleemsete laenude ja liisingu küsimustes;
• lepingu sõlmimise järgne juriidiline nõustamine liisingualastes küsimustes;
• panga esindamine kohtus ja pankrotimenetlustes.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt ootame:
• kõrgharidust õigusteaduste akrediteeritud õppekava alusel;
• eesti keele oskust kõrgtasemel, vene keele oskust suhtlustasandil;
• eelnevat töökogemust juristina, sh. kohtukogemust;
• väga head koostöö- ja läbirääkimisoskust;
• proaktiivsust ja iseseisvust tööülesannete lahendamisel;
• avatud suhtlemist ja tulemustele orienteeritust.

Ettevõte pakub

Pakume:
• huvitavat tööd professionaalses meeskonnas;
• häid erialaseid koolitusvõimalusi;
• võimalust areneda eneseteostust pakkuvas rahvusvahelises ettevõttes;
• positiivset töökeskkonda;
• võimalust kaasa lüüa krediidi valdkonda reguleeriva õiguse arengus Eestis.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 06. juulil saata oma CV läbi CV Keskuse keskkonna või täita personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee > Hansapangast > Tulge tööle Hansapanka > Kõik töökuulutused > Jurist (Tallinn)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2008

AS Hansapank juriidiline osakond nõustab õigusalastes küsimustes kõiki panga struktuuriüksuseid. Otsime oma probleemkrediidi valdkonda

juristi.