Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140815

Privaatpanganduse kliendiinvesteeringute nõustaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on müügitoetuse valdkonna tugitegevused, sealhulgas müügiraportite koostamine vastavalt juhenditele, investeerimisalaste toetusmaterjalide uuendamine, ingliskeelsete materjalide tõlkimine eesti keelde. Töö on mitmekesine. Tööks on vajalik investeerimisvaldkonna tundmine.

Tööülesanded

  • kliendiinvesteeringute nõustaja tööülesandeks on kompetentsitoe pakkumine Wealth Management - valdkonna siseselt ning invetseerimistooteid-lahendusi müüvates kanalites
  • interneti kui säästu- ja investeerimistoodete teenuste müügi ning promotsioonikanali toimimise tagamine, s.h osalemine seda eesmärki silmaspidavate arendusprojektide algatamises ning koordineerimises
  • invetseerimistoodetele - teenustele materjalide s.h seadusega materjalide koostamine või nende koostamise organiseerimine
  • Wealth Management valdkonna turuülevaadete ning tulemusraportite koostamine

Ootused kandidaadile

  • finantsturgude ja –instrumentide alaseid teadmisi või huvi investeerimisvaldkonnas toimuva vastu
  • analüütilisust, süsteemset ning ärilist mõtlemist
  • lahendustele orienteeritust, aktiivsust ning võimet genereerida uusi ideid
  • väga head suhtlemisoskust
  • kõrget motivatsiooni ning pühendumust
  • väga head head eesti, inglise ja vene keele oskust

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust rahvusvahelises organisatsioonis
  • professionaalset meeskonda
  • erialaseid enesetäiendamise võimalusi
  • isiklikust tulemusest sõltuvat tasusüsteemi.

Tööpakkumise number
#140815

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2008

CVO Recruitment Estonia OÜ on pikaajalise kogemusega CVO Groupi kuuluv professionaalseid värbamisteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edu aluseks on erinevatele valdkondadele spetsialiseeritud värbamine. Tegutseme 8 Kesk- ja Ida Euroopa riigis, 3 kaubamärki esindades CVO Finance, CVO Technology, CVO Sales & Marketing.

CVO Finance Recruitment kliendiks on AS Sampo Panga Wealth Management-valdkond, kes otsib oma meeskonda Privaatpanganduse kliendiinvesteeringute nõustajat.

Vaata rohkem