Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148610

Pritsvärvija metallitööstusettevõttes Soomes

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö metallitöötlemisettevõttes Tamperes, Soomes.

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus pritsvärvijana
- Soome keele oskus suhtlustasandil.

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele ( alates 170 EEK /h). Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Tööpakkumise number
#148610

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2008

Barona Eesti OÜ Soome kontserni Barona tütarettevõte. Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine ja töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse.

Vaata rohkem