Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637878

PRISMAJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 30. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:20. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on kogu kaupluse ja eraldi toidukaupade müügitegevuse haldamine, osalemine müügiprotsessis, müügitulemuste jälgimine ja analüüs, müügipersonali töö korraldamine ja arendamine. Samuti vastutab juht kogu kaupluse ja toidukaupade osakondade eelarve ning ketiprotsesside teostumise ja täitmise eest.
Kauplus on avatud 24h.

Ootused kandidaadile

- töökogemus kaubanduse juhina
- head majandus- ja kaubandusalased teadmised
- oskus lugeda eelarvet
- hea müügiprotsesside tundmine (müük ja müügijuhtimine)
- inimeste ja protsesside juhtimise oskus
- oskus motiveerida ja arendada meeskonda

Töökeelteks on eesti ja inglise keel (plussiks on vene või soome keele oskus).

- palka sõltuvalt kandidaadi kvalifikatsioonist ja kompetentsidest
- soodustusi toidu- ja tööstuskaupadelt, lisasoodustusi erinevate tähtpäevade puhul
- sporditoetust
- juhtimiskoolitusi
- võimalust karjääris edasi liikuda Soome, Venemaa ja Baltikumi suunal

Tööpakkumise number
#637878

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2020

Ariko Reservi kliendiks on PRISMA PEREMARKET, mis tegutseb Eesti turul alates 2000 a. ning on kõige laiema valiku ja ühe soodsaima ostukorviga jaekaubanduskette Eestis. Ettevõte kuulub kaubanduskontserni S-Grupp, mis tegutseb Soome, Eesti ja Venemaa turgudel. Ketil on Eestis 9 kauplust.

Vaata rohkem

PRISMAJUHT