Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56263

Printija / kleepreklaamide valmistaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* failide ettevalmistus printimiseks/lõikuseks ja kontroll
* printimine laiformaatprinteriga Roland SOLJET PRO II V SJ-645 EX ja/või lõikamine kilelõikuriga
* reklaamkleebiste kleepimine
* kvaliteedialane järelevalve

Ootused kandidaadile

* korrektsus
* arvutioskus (erinevad vektorgraafika ja rastergraafika programmid)
* vanust soovitavalt 20 kuni 35 aastat

Ettevõte pakub

* huvitavat tööd mis seotud reklaamivaldkonnaga
* vastutusrikast ja iseseisvat tööd
* enesearendamise võimalust

Lisainfo

Vaata lisaks www.poppartner.ee

Tööpakkumise number
#56263