Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #528154

Printerite hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koopiamasinate paigaldus ja seadistamine
Printerite remont ja võrku seadistamine
Tahmakassettide täitmine
Kauba toimetamine klientidele
Klientidega suhtlemine

Ootused kandidaadile

Teadmised kserograafiast
Kehtivad B-kategooria juhiload
Teadmised arvutivõrkudest
Hea eesti keele oskus
Esinduslikkus
Erialane inglise keele oskus

Ettevõte pakub

huvitavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
kogemust
head seltskonda
stabiilset palka

Tööpakkumise number
#528154

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. mai 2018
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2018

PRINTERIKESKUS (OÜ Kris Grupp) on asutatud 1990 aastal. Firma tegeleb erinevate tootjate (Konica Minolta, Kyocera, Xerox, HP, EPSON, Samsung, Canon, Brother) printerite, kopeerimistehnika, multifunktsionaalsete seadmete, interaktiivsete tahvlite, videoprojektorite, skannerite ja muu kontoritehnika müügi, remondi ja teenindusega, süsteemsete lahenduste osutamise ja juurutamisega. Printerikeskuses töötab kaksteist töötajat, viis neist tegelevad müügiga ja seitse kontoritehnika hooldusega. Printerikeskuse töötajad on seadnud endale eesmärgiks klientide kiire teenindamise. Väga oluline meile on kiire teenindus kontoriseadmete remondil ja seadmete kulumaterjalidega varustamisel. Printerikeskuses on Eesti suurim valik erinevaid kontoriseadmeid. Valida saab vähemalt 50 erineva printeri vahel, mis on salongis alati saadaval. Samuti on Printerikeskuses parim laser-, tindi- ja maatriksprinterite kulumaterjalide valik.

Vaata rohkem