Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #304120

Printerite hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

printerite hooldamine ja remontimine
muu kontoritehnika hooldamine ja remontimine
võrguprinterite seadistamine
tahmakassettide täitmine
arvutialaste probleemide lahendamise korraldamine
suhtlemine klientidega
suhtlemine tarnijatega
telefonikõnedele vastamine

Nõudmised kandidaadile

algatus-, otsustus- ja vastutusvõime
arenemisvõime
arvuti riistvara tundmine
arvutikasutamise vilumus
ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus
kehtivad B-kategooria juhiload
teadmised võrguprotokollidest (TCP/IP)
riistvara konfigureerimise ja kohtvõrkude ülesehituse tundmine
eelnev töö kontoritehnika vallas
eesti, vene ja inglise keele valdamine suhtlustasandil
erialane inglise keele oskus
erialaste standardite ja süsteemide põhjalik tundmine
esinduslikkus
tehniline haridus
loogiline mõtlemine
teadmised operatsioonisüsteemidest

Ettevõte pakub

arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
erialast koolitust
head seltskonda
huvitavat tööd
kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
kogemust
konkurentsivõimelist töötasu
pikemaajalist väljakutset
stabiilset palka

Tööpakkumise number
#304120

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. mai 2013
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2013

PRINTERIKESKUS (OÜ Kris Grupp) on asutatud 1990 aastal. Firma tegeleb erinevate tootjate (Xerox, HP, EPSON, Konica Minolta, Samsung, Kyocera, Canon, Brother) printerite, kopeerimistehnika, multifunktsionaalsete seadmete, interaktiivsete tahvlite, videoprojektorite, skannerite ja muu kontoritehnika müügi, remondi ja teenindusega, süsteemsete lahenduste osutamise ja juurutamisega. Printerikeskuses töötab kümme töötajat, neli neist tegelevad müügiga ja kuus kontoritehnika hooldusega. Printerikeskuse töötajad on seadnud endale eesmärgiks klientide kiire teenindamise. Väga oluline meile on kiire teenindus kontoriseadmete remondil ja seadmete kulumaterjalidega varustamisel. Printerikeskuses on Eesti suurim valik erinevaid kontoriseadmeid. Valida saab vähemalt 50 erineva printeri vahel, mis on salongis alati saadaval. Samuti on Printerikeskuses parim laser-, tindi- ja maatriksprinterite kulumaterjalide valik. Pakume erinevate tootjate ( Dell, Ordi ) sülearvuteid, personaalarvuteid, LCD monitore (Samsung) ja muud kontoritehnikat.

Vaata rohkem