Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71173

Primaarseadmete peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • elektrivõrgu tehnilise toimimise tagamine unifitseeritud lahendustega uute ja olemasolevate primaarseadmete koostoimel
  • Jaotusvõrgu primaarseadmete (sh elektriliinid) valdkonnale üldiste teostus- ja rakenduspõhimõtete väljatöötamine, selle alusel uutele ja kasutatavatele seadmetele nõuete ja juhiste koostamine
  • seadmete valik
  • nõuete koostamine seadmete isolatsioonile
  • liigpingete piiramise ja kaitse korraldamine
  • tööks vajaliku info kogumine ja analüüs

Ootused kandidaadile

  • elektrotehniline kõrgharidus
  • töökogemus elektrivõrkude primaarseadmete valdkonnas
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • inglise keele oskus kesktasemel
  • vene keele oskus suhtlustasemel
  • hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
  • B-kategooria autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja huvitavat tööd
  • arenguvõimalusi ja ametialast täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#71173

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
29. juuni 2006

Osaühing Jaotusvõrk on Eesti Energia kontserni kuuluv äriühing, mille ülekandeliinid varustavad elektrienergiaga ligi 90% Eesti elanikest ja ettevõtetest.

Vaata rohkem