Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216481

Prike Joogiekspert

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Joogieksperdi roll on olla alkoholi / veinimaailma tippeksperdiks ettevõtte sees ja ettevõttest väljaspoole: koolitada ettevõtte töötajaid, kliente ja koostööpartnereid; olla tootealaseks nõustajaks Prike turundustiimile ja müügimeeskonnale; luua ja hoida suhteid Eesti tipprestoranidega; kujundada ettevõtte joogieksperdi imagot, osaleda erialastel üritustel, erialaste artiklite ja arvustuste kirjutamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Kui Sa räägid väga heal tasemel eesti keelt ja inglise keelt, suhtlustasandil vene keelt;
  • Kui Sa omad või oled omandamas sommeljee pabereid ja
Sinu üheks suurimaks hobiks on veini-ja alkoholimaailma tundmaõppmine ja enda täiendamine selles valdkonnas;
  • Kui Sa oled ka varem läbi viinud koolitusi ning omad avaliku esinemise kogemust;
  • Kui Sa oled väga hea suhtleja;
  • Kui Sa oled aktiivne ja ambitsioonikas;
  • Kui Sa oled iseseisev ja oskad oma aega planeerida;
  • Kui Sa omad B-kategooria juhilube;
  • Kasuks tuleb varasem töökogemus müügi-, turunduse- või koolituse valdkonnas
Siis sind me just oma meeskonda otsimegi!

Omalt poolt pakume võimalust ennast teostada kiirelt arenevas rahvusvahelisi juhtivaid brände Baltikumis turundavas ning müüvas ettevõttes, arenguvõimalust ja meeldivat meeskonda. Tulemustele vastavaid kaasaegseid tingimusi, paindlikku tööaega, võimalus töötada ka osalise koormusega.

Lisainfo

AS Prike asubTallinnas Peterburi tee 92G.

Tööpakkumise number
#216481

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2011

AS Prike on 19-aastase kogemusega kogu Baltikumi hõlmav juhtiv joogifirma. AS Prike tooteportfelli kuuluvad rahvusvaheliselt tuntud joogibrändid: Hennessy, Moet& Chandon, Captain Morgan, Johnnie Walker, Gordon's, Bailey's, Smirnoff, Tetley tee, Luxus kohv jne. Lisaks tugev veiniportfell kuhu kuuluvad paljud juhtivad veinibrändid : Robertson, Barton& Guestier, Zonin jt.
Ettevõttes töötab üle 70 inimese.
Täiendav info ettevõtte kohta -www.prike.ee.

Vaata rohkem