Värsked tööpakkumised

Pressiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212023

Tööpakkumise number

212023

Töö kirjeldus

Pressiesindaja ülesandeks on sihtasutuse meediasuhete ning kõrghariduse rahvusvahelistumise PR-projekti juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame kõrgharidust, töökogemust avalike suhete või ajakirjanduse valdkonnas vähemalt 2 aastat, väga head inglise keele ning iseseisva mõtlemise ja töötamise oskust.

Omalt poolt pakume eneseteostusvõimalust põnevas ja riigile olulises valdkonnas, arenevat organisatsiooni, mitmekesist tööd ja konkurentsivõimelist tasu.

Lisainfo

Avaldust koos CV, palgasoovi ja leheküljelise motivatsioonikirjaga ootame hiljemalt 20. novembriks 2010 märgusõnaga "pressiesindaja". Lisainfo meie kodulehel http://archimedes.ee/personal

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. november 2010
Kuulutus sisestati:
11. november 2010

Kodanikuhariduse toetamisest teaduse finantseerimiseni - need on piirid, mille vahel täna Archimedeses tegutseme. Meie peamiseks eesmärgiks on on Eesti hariduse ja teaduse konkurentsivõime tõstmine.

Archimedes on arenev ja muutuv organisatsioon, Euroopa haridus- ja teadusringkondades tunnustatud partner. Meie kontorid asuvad Tartus ja Tallinnas, kus täna töötab üle 100 oma ala professionaali. Lisainfot leiad sihtasutuse kodulehelt http://.archimedes.ee.