Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66368

Pressiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • avalikkuse teavitamine päästevaldkonnas toimuvast;
  • proaktiivne ja reaktiivne meediatöö;
  • osalemine kriisireguleerimismeeskonna teavitusgrupis;
  • töö avaliku kodulehega;
  • Päästeameti ja selle allasutuste töötajate nõustamine kommunikatsiooniküsimustes.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt avalike suhete või ajakirjanduse valdkonnas;
  • eelnev töökogemus avalike suhete ja/või ajakirjanduse valdkonnas;
  • väga hea väljendusoskus nii kõnes kui kirjas;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • hea inglise keele ja vene keele oskus suhtlustasandil;
  • algatusvõime, loovus, korrektsus, kiire otsustusvõime, stressitaluvus.

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd tugevas ning kokkuhoidvas meeskonnas;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi;
  • avalikust teenistusest lähtuvaid soodustusi.

Tööpakkumise number
#66368

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
21. mai 2006
Kuulutus sisestati:
5. mai 2006

Päästeamet on üks siseministeeriumi valitsemisalas sisejulgeolekut tagavatest organisatsioonidest, mille põhilisteks tegevusvaldkondadeks on tuleohutus- ja päästealane ennetustöö, päästetööde korraldamine, tuleohutusalane riiklik järelevalve, kriisireguleerimine, õnnetusteate menetlemine ja demineerimistööd.

Vaata rohkem