Värsked tööpakkumised

Prantsuse keele õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 50899

Tööpakkumise number

50899

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on prantsuse keele (A-võõrkeel) õpetamine I - IV kooliastmes.
Lapsepuhkusel oleva töötaja asendaja.
Tööle asumise aeg on oktoober 2019.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult
- haridust vastavalt kvalifikatsiooninõuetele või selle omandamist;
- head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust eesti keeles;
- soovi töötada lastega;
- meeskonnatööle orienteeritust ja avatust uuendustele;
- riigikeele oskus õpetaja tööks nõutaval C1 tasemel.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:
- tähtajatut töölepingut;
- huvitavat ja mitmekülgset tööd;
- toetavat ja sõbralikku meeskonda;
- sportimisvõimalusi;
- 56 kalendripäeva puhkust;
- erialase täiendamise ja arenemise võimalust;
- võimalust rakendada oma ideid ja ettevõtlikkust kooli arendamisel.

Lisainfo

Palume avaldus, elulookirjeldus ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata aadressile juhtkond[ät]laagna.edu.ee.
Lisainfo õppealajuhatajatelt, tel 632 2920

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
25. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
6. september 2005

Tallinna Laagna Gümnaasium on üldinimlikke väärtusi hindav, innovaatiline ja sõbralik õppeasutus, mis võimaldab jõukohast arengut toetavat õppimist põhikoolis ja gümnaasiumis. Kooli eripäraks on põhikoolis prantsuse keel alates teisest ja majandusõpe alates esimesest klassist. Gümnaasiumis on õpilastel võimalik õppida tervishoiu või infotehnoloogia õppesuunal.