Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127330

Prantsuse divisjoni juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Prantsuse divisjoni töö juhtimine,
laevaehitusprojektide koordineerimine Prantsusmaal,
erinevate ametkondade ja ettevõtetega suhtlemine, asjaajamine.

Ootused kandidaadile

Väga hea organiseerimisvõime ning iseseisva töö planeerimise oskus,
inglise ja prantsuse keele hea suuline ja kirjalik oskus,
divisjoni juhtimise kogemus või vastav,
teadmised logistika, ehituse ja tööseadusandluse vallas,
valmisolek töölähetusteks välismaal.

Huvitavat tööd ja eneseteostusvõimalust rahvusvahelises ettevõttes,
väga head motivatsioonipaketti,
igakülgset tuge ja abivalmis meeskonda

Tööpakkumise number
#127330