Värsked tööpakkumised

Praktikant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 42716

Tööpakkumise number

42716

Töö kirjeldus

Praktikant hakkab Taanis tööle disponent/logistikuna, koordineerides ja juhendades rahvusvahelisi vedusid. Väljaõpe kohapeal. Tööaeg 8:00-17:00, osadel nädalavahetustel kodune valve. Töö peamiselt telefoni ja arvutiga.
• Töökeel inglise keel.
• Praktika kestvus 1-3 aastat

Nõudmised kandidaadile

• Lõpetatud transpordialane kõrgharidus/tehniline kõrgharidus
• Väga hea inglise keele oskus
• Väga hea eesti keele oskus
• Hea vene keele oskus
• Organisaatorivõimed
• Õppimistahe ja valmisolek ennast arendada
• Võime töötada pinge all ja lahendada operatiivselt probleeme
• Taani keele oskus pole oluline, kuid on soovitav. Valmisolek taani keele öppimiseks tuleb kasuks.
• Arvuti kasutamise oskus (MS Word, Excel)
• Avatud suhtlemine ja huumorimeel
• Soov töötada ka edaspidi transpordi alal. Praktika lõppedes eeldame, et kandidaat jätkab juhtiva tööga Eestis.

Omalt poolt pakume huvitavat ja arendavat tööd mõnusas miljöös, motiveerivat palka ja rikkalikult kogemusi, mis loovad head võimalused karjääriks transpordi alal.
Firma garanteerib Taanis elamise ühele inimesele.

Lisainfo

Palume saata inglisekeelsed CV-d. Eestikeelsetele avaldustele me ei reageeri, kuid kontrollime kandidaatide eesti keele oskust. Taanikeelsed avaldused on teretulnud.
Võtame ühendust ainult nende kandidaatidega, kes meile huvi pakuvad. Kuna tööle asumise aeg on meile oluline, siis on eelis nendel, kes saavad lähema aja jooksul Taanis tööle asuda.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, praktika
Kuulutus aegub:
22. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
22. märts 2005

Kiiresti arenev transpordifirma, mis korraldab vedusid Skandinaavias ja Lääne-Euroopas. Autoparki kuulub üle 200 masina. Peamised kaubamärgid on MAN, DAF, Volvo, Iveco. Hetkel töötab meil juba üle 100 autojuhi. Kokku on sel aastal plaanis tööle võtta 80 uut autojuhti.