https://www.cvkeskus.ee/21309

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21309

Praktikant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Приглашаем для прохождения практики студента-выпускника факультета логистики. На первом этапе работа в качестве курьера-экспедитора по городу.


Ootused kandidaadile

Свободный эстонский и русский.
Водительские права и личный автомобиль.
Или права В и опыт вождения микроавтобуса.
Хорошее знание города.


Ettevõte pakub

Оплата 3500-4000 нетто в зависимости от результатов собеседования.
Возможность дальнейшего трудоустройства.


Tööpakkumise number
#21309
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Praktikant
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!