Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308331

Praktikant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime CarCops Autovalve ettevõttesse praktikante, keda huvitab GPS seadmete seadistamine ja GPS platvormide seadistamine

Ootused kandidaadile

Soovituslikult äsja kooli lõpetanud/lõpetamas.
Eelnev kogemus pole vajalik väljaõppe toimub kohapeal.
Eesti, vene ja inglisekeele oskus nii kõnes kui kirjas.
Tehniline taiplikus ja arvuti kasutamise oskus.
Hea ja avatud suhtleja.
Programmeerimise oskus 2-3 aastat.
Sülearvuti olemasolu.
Elukoht Tallinn

Võimalust saada kogemusi ja arendada ennast IT ja elektroonika alal.

Lisainfo

Töö on väga huvitav, põnev ja arendav. Peale praktikaaega ka hästi tasustatud.

Tööpakkumise number
#308331

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
praktika
Brutopalk: Alates 320 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
20. mai 2013
Lisainfo palga kohta:
Peale praktikaaja lõppu vastavalt oskustele 320 kuni 700 eurot/kuus

CarCops Autovalve on teenus, mis võimaldab GPS/GSM jälgimisseadme abil leida varastatud sõiduki kõikjalt Euroopast või jälgida tervet autoparki.

Vaata rohkem

Praktikant