https://www.cvkeskus.ee/180135

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180135

Praktikant raamatupidamisosakonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tasuta praktika võimalust sekretär-raamatupidajana.


Ootused kandidaadile

-kohusetundlik suhtumine tööülesannetesse
-korrektsus ja täpsus
-kohusetundlik suhtumine tööülesannetesse
-vene keele oskus suhtlustasandil
(Praktikaleping vajalik)


Ettevõte pakub

-karjääri ja arengu võimalust Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes
-toetavat meeskonda


Tööpakkumise number
#180135
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Praktikant raamatupidamisosakonnas
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!