Värsked tööpakkumised

Praktikant-põllumajandustöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 103734

Tööpakkumise number

103734

Töö kirjeldus

Pakume praktika kohta põllumajandust või talumajandust õppivale noorele, kelle tööülesanneteks on vajalike tööde teostamine põllul, farmis, metsas jm. ning oskus iseseisvalt täita etteantud tööjuhiseid. Vajadusel tuleb töötada ka puhkepäevadel.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik on inglise või rootsi keele oskust suhtlustasandil ning koolis omandatud oskused ja teadmised põllumajandusest ja tehnikast. Eeldame veel pealehakkamist, ausust, vastutusvõimet, kohusetunnet, koostöö- ja õppimisvalmidust ning kohanemisvõimet.

Pakume praktikandile kohta kõige tööderohkemal ajal kevadest sügiseni 2007 koos elamispinnaga. Täpsem aeg ja tingimused kokkuleppel. Jagudi Mets OÜ asub Pärnumaal, Varbla vallas (ca 50 km Pärnust).

Lisainfo

Jagudi Mets OÜ masinapargis on 2 kombaini, 5 traktorit, 3 roomik-ekskavaatorit, 1 kopp- laadur, 1 linttraktor, 1 teerull, 2 4WD metsaveotreilerit, 2 NIAB traktoriprotsessorit, 1puiduhakkur ja veel paljud teised moodsad põllumasinad.

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, praktika
Kuulutus aegub:
4. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2007

Jagudi Mets & Talu on kombineeritud põllumajandusettevõte, mis omab ca 400 ha haritavat põllumaad, 700 ha metsa, 50 lihaveist ja ka kaasaegset masinaparki. Tootmine on orienteeritud teraviljakasvatusele.