https://www.cvkeskus.ee/186848

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

PRAKTIKANT (IS testija)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186848

Tööpakkumise number

186848

Töö kirjeldus

• Testida majandusaasta aruannete esitamise uut rakendust Ettevõtjaportaalis ja valmistada sellele õppevideod mõne screen recorder software abil, millega töötamises võiks praktikandil olla eksperdi tase
• Interaktiivse kasutusjuhendi valmistamine


Nõudmised kandidaadile

• Praktikandil võiks olla ID-kaart ja toimivad PIN koodid.
• Kasuks tulevad raamatupidamisalased teadmised
• Soovitavaks lõpptulemuseks on nõuetekohased õppevideod ja rakenduse testimisest tulenevad soovitused

• Praktikaga saab alustada kohe ja see võiks kesta vähemalt jaanuari keskpaigani.


Ettevõte pakub

• Arenemisvõimalust
• Kaasaegset ja innovaatilist töökeskkonda
• Hea asukohaga kesklinna praktikakohta


Lisainfo

Alates 2010 aastast muutub kõikidele ettevõtjatele kohustuslikuks majandusaasta aruande esitamine elektroonilisel kujul. Aruande esitamiseks on Ettevõtjaportaalis loodud funktsionaalsus, mis võimaldab esitada aruannet kokku lepitud vormide alusel XBRL formaadis (eXtensible Business Reporting Language). Ühtsete vormide alusel majandusaasta aruande esitamine muudab ettevõtjate jaoks senist harjumust valida ise majandusaasta aruande kujundus ja esitada see registrile kas paberil või .pdf formaadis. Otsime praktikanti, kes testiks süsteemi tavakasutaja seisukohalt ja tooks välja, millised protsessid on keerulised ja arusaamatud ning annaks soovitusi võimalikeks muudatusteks. Lisaks on praktikandi tööülesanneteks luua õppevideod erinevatele etappidele majandusaasta aruande esitamise protsessis. Selleks tuleks kasutada mõnda screen recorder software, mis võimaldab videole lisada ka täiendavaid elemente (teksti, high-light´i jne).


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, praktika
Kuulutus aegub:
29. november 2009
Kuulutus sisestati:
9. november 2009

FIRMA NIMI PEIDETUD

RIK (Registrite ja Infosüsteemide Keskus) on Justiitsministeeriumi haldusala asutus, mille eesmärgiks on luua integreeritud e-teenuseid pakkuv innovaatiline keskkond riigihaldus-, õigus- ja kriminaalpoliitika efektiivsemaks toimimiseks. RIK haldab ja arendab mitmeid riigile ja kodanikule olulisi registreid ja infosüsteeme nagu e-Äriregister, e-Notar ja e-Kinnistusraamat, e-Toimik jt.RIK on Eesti suurim IT-le orienteeritud riigiasutus. Meie meeskonnas töötab 150 erialaprofessionaali. Tegeleme riiklike projektide teostuse ja juhtimisega.Vaata lähemalt meie missiooni, visiooni ja tunnustatud väärtuseid:

http://www.rik.ee/rik