Tööpakkumise number

617469

Orkla Eesti AS (Kalevi ja Põltsamaa Felix) praktikant

Töö kirjeldus

Sinu peamine ülesanne on tootmisliinide ja -seadme tööjuhendite koostamine või olemasolevate juhendite ajakohastamine. Lisaks anname võimaluse panna end proovile töötajate juhendamisel.


Nõudmised kandidaadile

kandideerimise eelduseks on
- kõrgharidus või selle omandamine tootmistöö korralduse või tootmistehnoloogia erialal
- väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus tuleb kasuks
- Office tarkvarakogemus


Ettevõte pakub

Praktika on tasustatud ja kestvusega 3 kuud. Pakume praktika teostamisel täis- või osalist tööaega esmaspäevast reedeni kell 8.00 - 16.30, sh võimalust kasutada kodukontorit. Töötajate tasuta bussitransporti Tallinna kesklinnast Kalevi tehasemajja ning tagasi Tallinna kesklinna.Asukoht:
Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
23. september 2019
Kuulutus sisestati:
9. september 2019
Soovin kandideerida

Praktikant


ORKLA EESTI AS (KALEVI JA PÕLTSAMAA FELIX)

ORKLA EESTI AS on Eesti juhtiv toiduainetetööstusettevõte, kuhu kuuluvad maiustusi valmistav KALEVI tehas ja valmistoite ning mahlu tootev PÕLTSAMAA tehas. Ühendame endas pikaajalisi traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid ja Skandinaaviamaad. Kalevi ja Põltsamaa kaubamärgid on juba aastaid Eesti armastatuimate seas. Kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Anname tööd ligi 600-le inimesele.

Avan ettevõtte profiili