https://www.cvkeskus.ee/376859

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Praktika (geoloogia/ kinnisvara haldamine/ planeeringud) (Maa-amet)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 376859

Tööpakkumise number

376859

Töö kirjeldus

Ootame magistriõppe üliõpilasi või hiljuti ülikooli lõpetanud bakalaureuse või magistrikraadiga huvilisi, kes soovivad saada ülevaate Maa-ameti tegevusest geoloogia, kinnisvara haldamise või planeeringute valdkonnas ning aidata meie spetsialiste tööülesannete täitmisel.

Ootame kandideerima
·Tallinnasse GEOLOOGIA osakonda geoloogia, geo- või keskkonnatehnoloogia eriala magistrante; praktikal tuleb kasuks hea kaardilugemise oskus ja kaardiprogrammide kasutamise kogemus; praktikant tutvub keskkonnaregistri maardlate nimistu pidamisega, geoloogilise kaardistamise korraldamisega ja ehitusgeoloogia andmekogu tööga ning saab osaleda ehitusgeoloogia andmebaasi täiendamisel ehitusgeoloogilistest uuringuaruannetest väljaotsitud andmetega.
·Tartusse KINNISVARA HALDAMISE osakonda kinnisvara planeerimise, maakorralduse või nendega lähedase eriala magistrante; kinnisvara valitsemise büroo kuni kaks praktikanti tutvuvad riigimaade kasutamiseks andmisega, arhiveerivad põllumajandusmaade renditoimikuid, osalevad riigivara otsustuskorras võõrandamise ja riigivara üleandmise uue andmebaasi kasutusele võtmisel ning saavad hea ülevaate kinnisvara valdkonna dokumentidest, menetlustoimingutest ja andmebaasidest; kinnisvara korraldamise büroo praktikant saab hea ülevaate servituudimenetlustest ja dokumentatsioonist ning tegeleb maavanemate poolt sõlmitud isiklike kasutusõiguste sisestamisega kaardirakendusse.
·Tallinnasse või Tartusse PLANEERINGUTE osakonda maastikuarhitektuuri, arhitektuuri, kinnisvara planeerimise või maakorralduse magistrante; kuni kaks praktikanti osalevad planeeringutega seotud lihtsamate menetlustoimingute ettevalmistamisel ja vastavate andmebaaside täiendamisel; praktikandid saavad hea ülevaate riigimaadega seonduvast planeerimisalasest tegevusest.


Nõudmised kandidaadile


  • on huvitatud enda erialasest arendamisest
  • hea suhtlemisoskusega
  • suudab kohusetundlikult ülesandeid täita
  • väga hea arvutikasutusoskusega


Ettevõte pakub

  • võimalust täiendada teoreetilisi teadmisi praktiliste oskuste ja uute kogemustega
  • head juhendamist ja sõbralikku kollektiivi Lisainfo


Praktikaaegsed täpsemad ülesanded, juhendamise ja praktika täpse aja lepime konkursi võitjatega kokku enne praktika algust. Praktikantide tegevust me ei tasusta. Praktikakorralduse kohta Maa-ametis vaata ka meie kodulehel personaliinfost.

Kandideerimiseks täitke palun hiljemalt 5. maiks 2015 Maa-ameti kodulehel personaliankeet või saatke CV e-posti aadressil personal[at]maaamet.ee. Palume kandideerimisdokumentides näidata soovitav praktikavaldkond ja aeg.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
5. mai 2015
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2015

FIRMA NIMI PEIDETUD

Maa-amet on Keskkonnaministeeriumi valitsemisalas tegutsev riiklik valitsusasutus, mis osaleb riigi maapoliitika arendamisel ja elluviimisel, varustab ühiskonda maa kohta käiva infoga ning tagab riiklike ajakohaste ruumiandmete kättesaadavuse ja kasutuslihtsuse.