Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64366

PR-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kommunikatsiooniplaanide väljatöötamine ja elluviimine
- Klientidega suhtlemine
- Projektijuhi assisteerimine (esimesel etapil), vajadusel asendamine

Ootused kandidaadile

- Eelnev suhtekorraldustöö kogemus
- Väga hea eneseväljendusoskus kõnes ja kirjas
- Oskus inimestega suhelda ja organiseerimisvõime
- Võõrkeelte oskus (iga keel tuleb vaid kasuks)
- Pingetaluvus ja pühendumus
- Täpsus, korrektsus ja valmidus meeskonnatööks
- Kõrgharidus või selle omandamine

Ettevõte pakub

- Huvitavat ja mitmekülgset PR-tööd, nõrkemiseni
- Head eneseteostuse võimalust rahvusvahelise suhtlusega ettevõttes
- Korralikku tasu

Lisainfo

Saada oma CV või helista meile vaid tõsise huvi korral.

Tööpakkumise number
#64366