Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242498

PR-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

PR TÖÖTAJA TÖÖÜLESANDED:

  • Kujundada ühiskondlikku arvamust EPE tegevuste, põhimõtete ja teenuste kohta
  • Aidata kaasa inimsõbralike sotsiaal ja tervishoiuteenuste arengule ja patsientide elukvaliteedi tõstmisele läbi info avaldamise
  • Planeerida ja arendada EPE sise- ja väliskommunikatsiooni vastavalt organisatsiooni põhimõtetele ning koostöös meeskonnaga
  • Koostada ja arendada väljapoole kuvatava info platvorm ja PR strateegia
  • Kajastada infot EPE sündmuste, seisukohtade ja teenuste kohta vastavalt eelnevalt kokkulepitud põhimõtetele sh:
- info selgitamine, kogumine, koostamine, sorteerimine, analüüsimine jmt
- artiklite, ülevaadete, tutvustuste, arengute, teadete jt kirjalike infomaterjalide ettevalmistamine ja kirjutamine
- infomaterjalide levitamine ja avaldamine erinevates kanalites
- suhtlemine meediaga
- kodulehe arendamine ja haldamine
- teavitusürituste korraldamine või neile kaasa aitamine
- elektroonilise kuukirja koostamine ja levitamine
- vajadusel loengute/ettekannete pidamine
  • EPE töötajate aitamine kommunikatsiooni küsimustes

Ootused kandidaadile

EELDAME:

  • Kõrgharidust kommunikatsioonis või ajakirjanduses
  • Eelnevat kommunikatsioonialast kogemust ning väga head valdkonna tundmist
  • Teadmisi sotsiaal ja tervishoiuteenuste ja -süsteemi toimimisest ja patsientide vajadustest
  • Soovi ja sisemist motivatsiooni muuta sotsiaal- ja tervishoiuteenuseid patsiendisõbralikemaks ning teha midagi ära Eesti patsientide heaks
  • Oskust näha ja kasutada kommunikatsiooni kui olulist organisatsiooni strateegia osa
  • Oskust kirjutada selgeid ja haaravaid artikleid
  • Varasemat meediaga suhtlemise kogemust
  • Vene ja inglise keele oskus lisaks väga heale eesti keelele

KASUKS TULEB:
  • Varasem kogemus kommunikatsioonistrateegiate koostamises
  • Teadmised inimõigustest
  • Kogemus sotsiaal- või tervishoiuvaldkonnas
  • Kujundamisoskus ja IT tehniliste lahenduste tundmine info töötluseks ja avaldamiseks

Ettevõte pakub

PAKUME

  • Võimalust midagi ühiskonna heaks ära teha
  • Huvitavat tööd ja lahedat kollektiivi
  • Paindlikku tööaega
  • Kodus töötamise võimalust
  • Palka vastavalt tehtud tööle

Lisainfo

Kandideerimiseks saata kuni 26.okt oma CV, essee „Nägemus EPE kommunikatsioonistrateegia põhimõtetest ja elementidest“ ning näiteid oma varasematest artiklitest

Tööpakkumise number
#242498

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. november 2011
Kuulutus sisestati:
2. november 2011

EESTI PATSIENTIDE ESINDUSÜHING (EPE) on mittetulundusühing, mille eesmärk on esindada patsientide huve nii individuaalsel, süsteemsel kui rahvusvahelisel tasandil. EPE tegevuses on olulisel kohal süsteemne töö tervishoiu- ja sotsiaalhoolekandesüsteemi patsiendisõbralikkuse tõstmiseks ja erinevate kitsaskohtade lahendamiseks. EPE pakub klientidele nõustamisteenust, juhtumikorraldust ja õigusabi.

Vaata rohkem