Värsked tööpakkumised

Postitöötleja Tõrva postkontorisse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 155667

Tööpakkumise number

155667

Töö kirjeldus

• Postipakkide ja kirjade vastu võtmine, töötlemine ja edasi saatmine vastavalt sihtpunktile.
• Tööaeg E-R 05.30 vahetustega graafiku alusel kuni kella 19.00-ni. L 5.30-15 P 15-17 (L,P 2*kuus)

Nõudmised kandidaadile

• head füüsilist vormi
• riigikeele valdamist suhtlustasandil
• kiirust ja täpsust
• kohusetunnet

Ettevõte pakub

• huvitavat tööd arenevas ja muutuvas ettevõttes
• meeldivat meeskonda
• sotsiaalseid garantiisid
• sportimisvõimalusi

Asukoht:
Valgamaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2008

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.