Värsked tööpakkumised

Postitöötleja (terminali grupp)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 288414

Tööpakkumise number

288414

Firma nimi peidetud Postitöötleja (terminali grupp)

Töö kirjeldus

• posti vastuvõtmine ja sorteerimine vastavalt sihtpunktile (sh suuremõõdulised saadetised)
• kaupade peale- ja mahalaadimine
• posti saatedokumentide vormistamine

Nõudmised kandidaadile

• keskharidus
• riigikeele valdamine kõnes ja kirjas
• arvutikasutamise oskus (tavakasutaja tasemel)
• kiirus ja täpsus
• hea füüsiline vorm
• kasuks tuleb vene keele valdamine suhtlustasandil

Ettevõte pakub

• sõbralikku kollektiivi
• kindlat sissetulekut
• väga häid sportimisvõimalusi

Lisainfo

Kasuks tuleb tõstukijuhilubade olemasolu.

Töö toimub graafiku alusel (E-P õhtused ja öised vahetused vastavalt graafikule). Töö on füüsiliselt raske ja eeldab head füüsilist vormi ning üldist valmisolekut töötada öösel.

Töö asukoht Pallasti 28, Tallinn.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2012

Eesti Post on edukas ja kaasaaegne posti-, logistika- ja infologistikaettevõte. Sajandite taha ulatuva kogemusega oleme usaldusväärseks partneriks paljudele ettevõtetele ja kõigile Eesti inimestele. Pakume parimaid lahendusi infologistika valdkonnas ning täpset, kiiret ja kvaliteetset saadetiste kohale toimetamist olenemata kohast või kellaajast.