Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196857

Postitöötleja

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • posti vastuvõtmine ja sorteerimine vastavalt sihtpunktile
  • Eesti Posti tehingute ja teenustega seotud dokumentatsiooni korrektne vormistamine
  • statistika sisestamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • riigikeele valdamine kõnes ja kirjas
  • hea arvutikasutamise oskus
  • kohusetunne
  • kiirus ja täpsus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd arenevas ja muutuvas ettevõttes
  • meeldivat meeskonda
  • sportimisvõimalusi
  • tööd kodu lähedal

Lisainfo

Töökoht asub Tormas. Tööaeg 30 tundi nädalas, 6 päevane töönädal.

Tööpakkumise number
#196857