Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215809

Postitöötleja Ida-Harju kandekeskuses (Kehra)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Posti sorteerimine, tähitud saadetiste kandesse andmine, partiipakkide töötlemine, asutuste kirjade töötlemine, kanderaamatute töötlemine ja statistika sisestamine.

Nõudmised kandidaadile

  • hea arvuti kasutamise oskus
  • kiirus ja täpsus
  • kohusetundlikkus
  • eesti keele valdamine

Ettevõte pakub

  • sõbralikku kollektiivi
  • tööd kodu lähedal
  • kindlat sissetulekut
  • sotsiaalseid garantiisid
  • väga häid sportimisvõimalusi

Lisainfo

Tööaeg esmaspäevast laupäevani. Osalise koormusega, 20 tundi nädalas. Tööpäev algab kell 8.00

Tööpakkumise number
#215809

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2011
Lisainfo palga kohta:
Põhitöötasumäär 2,24 eurot tunnis. (peale katseaega)

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.

Vaata rohkem