https://www.cvkeskus.ee/695348

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695348

Postipakkide sorteerija

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus


  • Postipakkide sorteerimine, kaalumine ja skaneerimine


Ootused kandidaadile


  • vanus alates 18. eluaastast

  • hea füüsiline vorm

  • töökus, täpsus, energilisus

  • hea rutiinitaluvus


Ettevõte pakub


  • kaasaegseid töötingimusi

  • tööd graafiku järgi 18.00-02.00 (pühapäevast reedeni)

  • tasuta transporti Tallinnast tööle ja tagasi


Tööpakkumise number
#695348
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Postipakkide sorteerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!