Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672510

Postikuller (Valga)

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Valgamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 16. oktoober 2020
Kuulutus aegub:18. oktoober 2020

Töö kirjeldus

- töötamine hommikusel ajal E-L algusega kell 6:45;
- liikuv töö autoga, postisaadetiste sorteerimine ja kliendile kohale toimetamine;
- töötamine ühtses ja usaldusväärses meeskonnas.

Ootused kandidaadile

Meid rõõmustaks, kui Sa:
- oled täpne, kohusetundlik ja kiire tööülesannete täitmisel;
- omad head eesti keele oskust ja Sulle meeldib suhelda;
- oled omandanud vähemalt põhihariduse ja Sul on olemas B-kategooria juhtimisõigus.

Tööpakkumise number
#672510

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Postiäri valdkonna värbamiskonkursid

Vaata rohkem