Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641679

Postikuller (Rapla)

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Raplamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 25. veebruar 2020
Kuulutus aegub:17. märts 2020

Töö kirjeldus

- töötamine täiskoormusega graafiku alusel E-L ajavahemikus 06:00-14:00
- liikuv töö
- postisaadetiste ja pakisaadetiste kohale toimetamine ja aktiivne kliendisuhtlus
- töötamine ühtses ja usaldusväärses meeskonnas

Ootused kandidaadile

Vähemalt põhiharidus, eesti keele oskus, B-kategooria juhtimiseõigus.

Stabiilne töö ja kindel sissetulek, korralik väljaõpe ja kaasaegsed töövahendid, lisapuhkused, ühisüritused, soodsad võimalused sportimiseks ja tervise edendamiseks, kokkuhoidev ja sõbralik meeskond.

Tööpakkumise number
#641679

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. märts 2020
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Postiäri valdkonna värbamiskonkursid

Vaata rohkem