Positiivne klienditeenindaja

AL'S CAFE OÜ

Tööpakkumise number

625431

Töö kirjeldus

- Klientide rõõmsameelne ja abivalmis teenindamine;
- Toitude ja jookide tutvustamine ning serveerimine.

Nõudmised kandidaadile

- oled vähemalt 21-aastane
- kohusetundlik
- soovitavalt sarnasel töökohal varem töötanud
- rõõmsameelne, sõbralik ja positiivse ellusuhtumisega
- valdad hästi eesti, inglise ja vene keelt

Ettevõte pakub

- Rõõmsat ja toetavat meeskonda
- Paindlikku vahetustega graafikut
- Kaasaegset töökeskkonda
- Erinevaid arenemise võimalusi ja sisukaid koolitusi
- Suurepäraseid teadmisi Ameerika köögist.
- Ettevõtte siseseid soodustusi ja motiveerivat töötasu

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
29. november 2019
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2019
Brutopalk:
5.00 - 5.50 €/t
Soovin kandideerida

Al's Cafe on novembris 2019 avatav uus Ameerika stiilis kogupere restoran.
Pakume oma klientidele meeldejäävaid maitseelamusi kasutades ehtsaid Ameerika retsepte.
Lisaks maitsvatele toitudele on meil rikkalik janukustutamise valik baaris.
Koht võimaldab einestada kuni 60'l külastajal.
Meil on eraldi ruum kuni 40'le külastajale, kus saab korraldada seminare, koolitusi, sünnipäevasid, firmapidusid jm üritusi.
Asume Pärnamäe Keskuse kõrval.

Avan ettevõtte profiili