Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28471

Portjee (uksehoidja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd uksehoidjale, kelle tööülesannete hulka kuulub:

  • hotelli külastajate teenindamine
  • kliendi assisteerimine hotelli sisse-ja väljaregistreerimisel
  • pagasi transportimine
  • hotelliteenuste esitlemine ja tutvustamine

Ootused kandidaadile

  • vanus 18-30
  • hea inglise,soome ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • väga hea suhtlemisoskus
  • korrektsus, kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • meeldivat nooruslikku töökollektiivi
  • ettevõttesisest arenguvõimalust

Tööpakkumise number
#28471