Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198637

Portjee-turvamees

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd osalise tööajaga (ühes kuus töövahetusi vähem) või täistööajaga paindliku graafiku alusel (öised ja päevased vahetused), sobib ka üliõpilastele.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on hea võõrkeele- ja suhtlemisoskusega, kohusetundlik , aus ning iseseisva mõtlemisega. Täidab oma tööülesandeid korrektselt. Teenindab kliente sõbralikult ja viisakalt, vajadusel abistab neid, s.h tegeleb klientide pagasiga (pagasiruumis). Abistab administraatorit ja osaleb konverentsiruumide ettevalmistamisel.
Suudab klientidega suhelda lisaks eesti keelele veel soome, vene ja inglise keeles. On füüsiliselt heas vormis ning korrektse välimusega.

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda ning töötulemustest sõltuvat palka.

Lisainfo

Kui soovid kandideerida, siis palun saada oma CV koos palgasooviga enne 07.juunit 2010.a. (ilma tegeliku keeleoskust omamata pole mõtet kandideerida, vestlusel toimub keeleoskuse kontroll)

Tööpakkumise number
#198637

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2010

CVKeskus.ee klient

Tööd saab Portjee-turvamees

Vaata rohkem