Värsked tööpakkumised

Portjee-turvamees

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125090

Tööpakkumise number

125090

Töö kirjeldus

Hotell Metropol pakub tööd hea võõrkeeleoskusega, kohusetundlikule ja ausale
portjee-turvamehele.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat teenindab kliente sõbralikult ja viisakalt, tegeleb klientide pagasiga (pagasiruumis), abistab administraatorit ja osaleb ka konverentsiruumide ettevalmistamisel.
Suudab klientidega suhelda lisaks eesti keelele veel soome, vene ja inglise keeles. On füüsiliselt heas vormis ning korrektse välimusega.

Pakume osalise tööajaga vaheldusrikast tööd paindliku graafiku alusel, kaasaegset töökeskkonda ning töötulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist palka. Traditsioonilised töötajatele mõeldud suvepäevad ja jõulupidu.

Lisainfo

Töökoht sobib hästi üliõpilastele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. november 2007
Kuulutus sisestati:
24. september 2007

Hotell Metropol asub Tallinna kesklinnas, vanalinna ja reisisadama
vahetus läheduses.