Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #125946

Portjee

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Portjee on meie hotelli visiitkaart, kes tegeleb pakikandmise, pakihoiu ja infoteenuse osutamisega

Ootused kandidaadile

Ootame sind kandideerima kui:
Oled orienteeritud heale klienditeenindusele
Oled sõbralik ja abivalmis
Sulle sobib meeskonnatöö
Positiivne mõttelaad on Sulle omane

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
Kindlat ja püsivat tööd pidevalt arenevas ettevõttes
Motiveerivat töötasu
Enesetäiendamis- ja arenemisvõimalust
Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
Ettevõttes kehtivaid soodustusi

Tööpakkumise number
#125946
Portjee