Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66555

Portjee

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*külaliste tervitamine ja esmane vastuvõtmine hotelli saabumisel
*klientide abistamine ja nende turvalisuse tagamine
*vastuvõtuadministraatori abistamine

Ootused kandidaadile

*vanust alates 18. eluaastast
*tahet töötada klienditeenindajana
*head suhtlemisoskust, ausust ja kohusetundlikkust
*eesti, inglise ja vene keele oskust suhtlustasandil
*valmisolekut meeskonnatööks

Ettevõte pakub

*koolitusvõimalusi
*sõbralikku ja rõõmsameelset töökeskkonda
*tööd graafiku alusel
*omapere soodustusi

Tööpakkumise number
#66555
Portjee