Värsked tööpakkumised

Portjee

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 157875

Tööpakkumise number

157875

Töö kirjeldus

Vastuvõtuadministraatori abistamine.
Kliendi pagasi toimetamine tuppa.
Klientide tervitamine hotelli saabumisel.
Hotelliekskursioonide tegemine.
Hotellitöös tekkivate jooksvate ülesannete täitmine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame eesti-, inglise- ja venekeele oskust suhtlustasandil.
Abivalmidus, kohusetunne ja töökus on omadused, mida soovime näha tulevases kolleegis.

Pakume huvitavat töökeskkonda ja konkurentsivõimelist palka.
Arengu- ja koolitusvõimalusi
Kogemust töötada rahvusvahelises hotelliketis.
Rõõmsameelset töökeskkonda.

Lisainfo

Kasuks tuleb huvi turismi ning hotellinduse vastu ning juhiload.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. august 2008
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2008
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Tallinna Vanalinnas asuv hotell Schlössle ootab kandidaate portjee ametikohale.