Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26338

Portjee

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Portjee ülesandeks on klientide vastuvõtmine ja tervitamine, pakikandmine, pakihoiu, miniseifi ja infoteenuste osutamine ning klientide turvalisuse tagamine.

Ootused kandidaadile

Tulevane portjee on sõbralik, suhtlemis-ja koostöövalmis, aus ning kohusetundlik noormees.Talle meeldib töötada teenindajana, end hotellinduses rakendada ning ta otsib arenguvõimalusi.
Vajalik eesti, inglise ja soome hea kõnekeel ning hakkama peab saama ka vene keelega.

Arenguvõimalust, meeldivat ja nooruslikku töökeskkonda. Töö graafiku alusel, tunnitasu.

Tööpakkumise number
#26338
Portjee