Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28699

Portjee

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Portjee on esimene, kes tervitab klienti
ja tutvustab meie hotelli. Aitab klienti pagasiga ja soovi korral teeb ka transfeeri lennujaamast hotelli.

Ootused kandidaadile

väga hea eesti, vene, inglise keel, muude keelte oskus tuleb kasuks;
hea suhtlemisoskus ja sõbralik;
suuteline pakkuma personaalset teenindust;
kohusetundlik ja hea õppimisvõimega;
paindlik ja hea meeskonnatöötaja;
autojuhiload B-kategooria

Ettevõte pakub

huvitavat tööd kõrgetasemelises luksushotellis
arenemisvõimalusi ja koolitusi
head meeskonda

Tööpakkumise number
#28699
Portjee