Värsked tööpakkumised

Portjee

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 82074

Tööpakkumise number

82074

Töö kirjeldus

Kalev Spa Hotell ja Veekeskus Tallinna Vanalinnas pakub tööd rõõmsameelsele portjeele! Töö sisuks on klientide teenindamise hotellis, jooksvate küsimuste lahendamine hotelli vastuvõtu ja klientide vahel.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tulevad hea suhtlemisoskus, keelteoskus suhtlemistasandil soome, inglise ja vene keeles (viimane elementaarsel baasil).

Pakume lisaks palgale tasuta veekeskuse ja jõusaali kasutamise võimalust. Jootraha võimalus sõltub pealehakkamisest. Kollektiiv on noor ja stabiilne, toimib hea meeskonnatöö. Klientuur on valdavalt rahvusvaheline. Õhkkond/olustik rahulik spaa-miljöö.

Lisainfo

Töö on huvitav ja arendav. Sobib ka kooli kõrvalt ja noormeestele vanuses 18-30 aastat. Oskused on kiirelt õpitavad, ei nõua varasemat kogemust, küll aga klienditeenindajale sobilikku hoiakut.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. november 2006
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2006

Kalev Spa Hotell ja Veekeskus Tallinna Vanalinnas on uus ja moodne vaba-aja asutus, kus on ühendatud pikaajalised eesti sporditraditsioonid ja tänapäevane spaa-kontseptsioon