Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316960

Portjee

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Pakkuda hotelli sisenevatele ja hotellist lahkuvatele külalistele tõhusat ja viisakat abi
  • Pakkuda klientidele abi pagasi kandmisel
  • Parkimisteenuse osutamine
  • Endast parima andmine, et külastaja tunneks end meil viibimise ajal hästi

Ootused kandidaadile

  • Teenindusvalmidus, soojus ja sõbralikkus
  • Viisakus, asjalikkus, korrektsus ja täpsus
  • Suhtlemine eesti ja inglise, soovitavalt ka vene ja/või soome keeles
  • B-kategooria juhilubade olemasolu

Kasuks tuleb
  • Eelnev töökogemus teeninduses

Ettevõte pakub

  • Meeldivat kollektiivi
  • Kaunist töökeskkonda
  • Mitmekülgseid arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#316960

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
21. august 2013
Kuulutus sisestati:
13. august 2013

Tallinna kõige eksklusiivsem 5***** hotell TELEGRAAF avas uksed väärikatele külalistele kogu maailmast 2007. aasta aprillis. 86 numbritoa ja sviidi, laitmatu teenindusega restorani Tchaikovsky, lobby baari, umbes 60-le mõeldud konverentsiruumi, maa-aluse parkla ja Elemis Spaaga on meie hotell vanalinna erilisim!

Vaata rohkem

Portjee